Mean Well - Gelijkstroomvoedingseenheid - MEANWELL AD-155B 27.6VDC
Brutoprijs
105,87
Mean Well - Gelijkstroomvoedingseenheid - MEANWELL AD-155B 27.6VDC
Ons artikelnummer
1801656
Artikelnummer fabrikant
AD-155B
Type nummer
MEANWELL AD-155B 27.6VDC
EAN-code
4711232760353
Spanningstype voedingsspanning
AC/DC
1e Secundaire spanning
24 - 29 V
2e Secundaire spanning
24 - 29 V
Nom. uitgangsstroom 1
0.5 A
Max. uitgangsstroom 1
0.5 A
Productomschrijving
AD-155B 27,6VDC VOEDING
AC-DC Enclosed power supply with UPS function; Output 27.6Vdc at 5.5A +27.1Vdc at 0.5A
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1801656 |
| Artikelnummer fabrikant | AD-155B |
| EAN-code | 4711232760353 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Mean Well |
| Serie | |
| Type nummer | MEANWELL AD-155B 27.6VDC |
| Omschrijving | AC-DC Enclosed PSU UPS 155W 27.6V(5.5A) 27.1V(0.5A) |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 29 V |
| 2e Secundaire spanning | 24 - 29 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 0.5 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 0.5 A |
| Breedte | 110 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 88 - 264 V |
| Vermogensafgifte | 155 W |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 50 mm |
| Diepte | 199 mm |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 27.1 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 27.6 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 199 x 110 x 50 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 105,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st