Mean Well - Gelijkstroomvoedingseenheid - HDR-15-12
Brutoprijs
15,85
Mean Well - Gelijkstroomvoedingseenheid - HDR-15-12
Ons artikelnummer
2683698
Artikelnummer fabrikant
HDR-15-12
Type nummer
HDR-15-12
EAN-code
4711287421629
Spanningstype voedingsspanning
AC/DC
1e Secundaire spanning
10.8 - 13.8 V
Nom. uitgangsstroom 1
1.25 A
Max. uitgangsstroom 1
1.25 A
Breedte
17.5 mm
Productomschrijving
HDR-15-12 VOEDING HDR-15-12
AC-DC Ultra slim DIN rail power supply; Input range 85-264VAC; Output 12VDC at 1.25A; Pass LPS
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2683698 |
| Artikelnummer fabrikant | HDR-15-12 |
| EAN-code | 4711287421629 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Mean Well |
| Serie | |
| Type nummer | HDR-15-12 |
| Omschrijving | AC-DC DIN rail PSU Slim step shape 15W 12V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 10.8 - 13.8 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 1.25 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 1.25 A |
| Breedte | 17.5 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 1.25 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Vermogensafgifte | 15 W |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 54.5 mm |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 1.25 A |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,078 kg |
| Afmeting verpakking | 54,5 x 17,5 x 90 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st