Martin Kaiser - Contactdooscombinatie - 1046ZL5-15W/KWS
Brutoprijs
10,19
Martin Kaiser - Contactdooscombinatie - 1046ZL5-15W/KWS
Ons artikelnummer
1222227
Artikelnummer fabrikant
1046ZL5-15W/KWS
Type nummer
1046ZL5-15W/KWS
EAN-code
4024881703719
Productomschrijving
1046ZL5-15W/KWS TAFELCONTACTDS 4V RA 45G 5M SNOER WIT
Dit is een outlet-artikel. De prijs geldt enkel zolang de voorraad strekt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1222227 |
| Artikelnummer fabrikant | 1046ZL5-15W/KWS |
| EAN-code | 4024881703719 |
| Artikelklasse (ETIM) | Contactdooscombinatie |
| Merk | Martin Kaiser |
| Serie | |
| Type nummer | 1046ZL5-15W/KWS |
| Omschrijving | 1046ZL5-15W/KWS TAFELCONTACTDS |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,19 per 1 st |
Artikel bevat 1 st