Marechal - CEE-contactdoos uitschakelbaar, beveiligd (IEC 60309) - Size.3 3P+A 30A 440V AC ZELFSL.
Brutoprijs
233,66
Marechal - CEE-contactdoos uitschakelbaar, beveiligd (IEC 60309) - Size.3 3P+A 30A 440V AC ZELFSL.
Ons artikelnummer
4418505
Artikelnummer fabrikant
1914013R
Type nummer
Size.3 3P+A 30A 440V AC ZELFSL.
EAN-code
IEC-stroomsterkte
30 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Kenkleur
Rood
Beschermingsgraad (IP)
IP55
Productomschrijving
1914013R DECONTACTOR DN1 CONTA CTDOOS METAAL SIZE.3 3P+A 30A 440V AC ZELFSL.
DECONTACTOR DN1 CONTACTDOOS METAAL Size.3 IP55 3P+A 30A 440V AC ZELFSLUITENDE DEKSEL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4418505 |
| Artikelnummer fabrikant | 1914013R |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos uitschakelbaar, beveiligd (IEC 60309) |
| Merk | Marechal |
| Serie | DECONTACTOR DN1 CONTACTDOOS METAAL |
| Type nummer | Size.3 3P+A 30A 440V AC ZELFSL. |
| Omschrijving | DECONTACTOR DN1 CONTACTDOOS METAAL Size.3 3P+A 30A 440V AC ZELFSL. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 30 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Schakelaar | Zonder Aan-/Uitschakelaar |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Beveiliging | Overig |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Uitvoering schakelaar | Geen |
| Model | Basisdeel en bovendeel (deksel) |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 530 g |
| Afmeting verpakking | 96 x 98 x 112 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 233,66 per 1 st |
Artikel bevat 1 st