Helu - Montagesnoer - LifY Single Core 1x50
Ons artikelnummer
2620659
Artikelnummer fabrikant
15129
Type nummer
LifY Single Core 1x50
EAN-code
4060892204081
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
50 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 6 = extra soepel
Aantal aders
1
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
15129H1000 LIFY 50 ROOD MONTAGESNOER HOOGFLEX. H1000
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2620659 |
| Artikelnummer fabrikant | 15129 |
| EAN-code | 4060892204081 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | LifY Single Core |
| Type nummer | LifY Single Core 1x50 |
| Omschrijving | Lify Single Core 50,00 mm² Red (Ø 14,7mm) (1000m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 50 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 6 = extra soepel |
| Aantal aders | 1 |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Blauw |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 14.9 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -15 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -15 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 1000 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 655,5 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 34.226,00 per 1 st |