Leuze - Ultrasoon eenrichtings lichtscherm - 50040191
Productomschrijving
50040191 GSU 06/24-2
Ultrasoon vorksensor - Natuurkundig principe: Ultrasoon; Applicatie: Herkenning van niet transparante etiketten, Herkenning van transparante etiketten; Etiketbreedte, min.: 10 mm; Etikettussenafstand, min.: 2 mm; Medium: transparant en niet transparant; Voedingsspanning: 10 ... 30 V, DC; Teach-ingangen: 1 St.; Digitale schakeluitgangen: 2 St.; Schakeluitgang 1: Transistor, PNP, Schakelsignaal bij etikettussenafstand; Schakeluitgang 2: Transistor, NPN, Schakelsignaal bij etikettussenafstand; Aansluiting: Kabel, 2.000 mm, 5 -draads; Vorkopening: 2,5 mm; Bekdiepte: 48 mm; Afmetingen: 16,5 mm x 40 mm x 78 mm; Materiaal behuizing: Metaal, Aluminium; Bedieningselementen: Teach-knop
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4288707 |
| Artikelnummer fabrikant | 50040191 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Ultrasoon eenrichtings lichtscherm |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50040191 |
| Omschrijving | 50040191 GSU 06/24-2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte sensor | 16.5 mm |
| Hoogte van de sensor | 40 mm |
| Lengte sensor | 78 mm |
| Nullaststroom | 0 mA |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Omgevingstemperatuur | 50 - 50 °C |
| Voedingsspanning | 10 - 10 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,16 KG |
| Afmeting verpakking | 78 x 16,5 x 40 MM |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.434,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st