Leuze - Matrixcodelezer - 50126081
Brutoprijs
886,00
Leuze - Matrixcodelezer - 50126081
Ons artikelnummer
4292064
Artikelnummer fabrikant
50126081
Type nummer
50126081
EAN-code
Aantal digitale uitgangen
1
Max. transmissiebereik
250 mm
Nom. spanning DC
5.5 V
Breedte
22.5 mm
Max. stroomverbruik
0.12 A
Productomschrijving
50126081 CR50-Starterkit
Set adapter - Speciale uitvoering: Scan engine module; Scansnelheid, typisch: 330 scans/s; Leesafstand: 40 ... 250 mm; Leestechniek: Lijnscanner; Lichtstraaluitgang: aan de voorzijde; Voedingsspanning: 4,5 ... 5,5 V, DC; Digitale schakeluitgangen: 1 St.; Interface: USB, RS 232; Aansluiting: Klem; Afmetingen: 22,5 mm x 14 mm x 33 mm; Display: Zoemer; Omgevingstemperatuur bedrijf: 0 ... 40 °C
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4292064 |
| Artikelnummer fabrikant | 50126081 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Matrixcodelezer |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50126081 |
| Omschrijving | 50126081 CR50-Starterkit |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Max. transmissiebereik | 250 mm |
| Nom. spanning DC | 5.5 V |
| Breedte | 22.5 mm |
| Max. stroomverbruik | 0.12 A |
| Uitvoering van de interface | RS-232 |
| Bevestigingswijze | Met schroeven |
| Met verwisselbaar objectief | Nee |
| Hoogte | 14 mm |
| Diepte | 33 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Model | Vaste montage |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,325 kg |
| Afmeting verpakking | 33 x 22,5 x 14 MM |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 886,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st