Leuze - Lichtgordijn - 50131330
Brutoprijs
403,00
Leuze - Lichtgordijn - 50131330
Ons artikelnummer
1801853
Artikelnummer fabrikant
50131330
Type nummer
50131330
EAN-code
Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie
2
Verbergen mogelijk
Nee
Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD
Overig
Uitvoering elektrische aansluiting
Connector M8
Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse
Veiligheidsklasse 3
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
CSL505-R25-275-M8
Lichtscherm ontvanger - Applicatie: Nauwkeurige objectherkenning; Speciale uitvoering: Parallelstraalscannen, Alarmuitgang, Diagonaalstraalaftasting, Kruisstraalscannen, Teach-ingang; Bedrijfsreikwijdte: 0,3 ... 5 m; Meetveldlengte: 275 mm; Straalafstand: 25 mm; Voedingsspanning: DC; Digitale schakeluitgangen: 2 St.; Schakeluitgang: Transistor, Push-pull, licht/donker omschakelbaar; Aanspreektijd per straal: 1.000 µs; Aansluiting: Ronde stekker, M8, 4 -polig; Afmetingen: 10 mm x 350 mm x 27 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1801853 |
| Artikelnummer fabrikant | 50131330 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichtgordijn |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50131330 |
| Omschrijving | CSL505-R25-275-M8 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 2 |
| Verbergen mogelijk | Nee |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Breedte sensor | 10 mm |
| Hoogte van de sensor | 27 mm |
| Lengte sensor | 350 mm |
| Detektievermogen voor testlichamen | 27.5 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Ontvanger |
| Omgevingstemperatuur | -30 - 50 °C |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Override mogelijk | Nee |
| Reactietijd | 1 ms |
| Resolutie van het lichtgordijn | 27.5 mm |
| Gereduceerde resolutie | Nee |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 5 m |
| Veiligheidsveldhoogte | 275 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 18 - 30 V |
| Spanningstype | DC |
| Met straalcodering | Ja |
| Taktbesturing mogelijk | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,23 kg |
| Afmeting verpakking | 350 x 10 x 27 MM |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 403,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st