Leuze - Lichtgordijn - 50129013
Brutoprijs
386,00
Leuze - Lichtgordijn - 50129013
Ons artikelnummer
1250466
Artikelnummer fabrikant
50129013
Type nummer
50129013
EAN-code
Verbergen mogelijk
Nee
Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD
Overig
Uitvoering elektrische aansluiting
Connector M12
Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse
Veiligheidsklasse 3
Breedte sensor
29 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
CSL710-T10-160.A-M12 LICHTSCHERM TRANSMITTER
Lichtscherm zender - Applicatie: Nauwkeurige objectherkenning; Speciale uitvoering: Parallelstraalscannen, Diagonaalstraalaftasting, Kruisstraalscannen; Bedrijfsreikwijdte: 0,3 ... 7 m; Meetveldlengte: 160 mm; Straalafstand: 10 mm; Voedingsspanning: DC; Aansluiting: Ronde stekker, M12, 5 -polig; Afmetingen: 29 mm x 35,4 mm x 233 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1250466 |
| Artikelnummer fabrikant | 50129013 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichtgordijn |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50129013 |
| Omschrijving | CSL710-T10-160.A-M12 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Verbergen mogelijk | Nee |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Breedte sensor | 29 mm |
| Hoogte van de sensor | 35.4 mm |
| Lengte sensor | 233 mm |
| Detektievermogen voor testlichamen | 20 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender |
| Omgevingstemperatuur | -30 - 60 °C |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Override mogelijk | Nee |
| Resolutie van het lichtgordijn | 20 mm |
| Gereduceerde resolutie | Nee |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 7 m |
| Veiligheidsveldhoogte | 160 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 18 - 30 V |
| Spanningstype | DC |
| Met straalcodering | Ja |
| Taktbesturing mogelijk | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Golflengte sensor | 940 nm |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,33 kg |
| Afmeting verpakking | 233 x 29 x 35,4 MM |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 386,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st