Leuze - Capacitieve naderingsschakelaar - 50039790
Brutoprijs
1.041,00
Leuze - Capacitieve naderingsschakelaar - 50039790
Ons artikelnummer
4288677
Artikelnummer fabrikant
50039790
Type nummer
50039790
EAN-code
Breedte sensor
44 mm
Hoogte van de sensor
19 mm
Lengte sensor
150 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Uitvoering schakelelement
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
50039790 DB 14 K-12
Sensor capacitief - Natuurkundig principe: capacitief; Bedrijfsreikwijdte: 0,011 ... 0,012 m; Aansluiting: Kabel met ronde stekker, M8, 2.500 mm, 5 -polig; Afmetingen: 44 mm x 19 mm x 150 mm; Materiaal behuizing: Metaal; Beschermingsgraad: IP 65
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4288677 |
| Artikelnummer fabrikant | 50039790 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Capacitieve naderingsschakelaar |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50039790 |
| Omschrijving | 50039790 DB 14 K-12 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte sensor | 44 mm |
| Hoogte van de sensor | 19 mm |
| Lengte sensor | 150 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 0 mA |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Met status-indicatie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,359 KG |
| Afmeting verpakking | 150 x 44 x 19 MM |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.041,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st