Legrand - Schakelkast leeg - 020139
Ons artikelnummer
2303605
Artikelnummer fabrikant
020139
Type nummer
020139
EAN-code
3245060201395
Hoogte
1900 mm
Diepte
175 mm
Breedte
310 mm
Materiaal
Staal
Vloeropstelling mogelijk
Ja
Productomschrijving
020139 AANBOUWMODULE BEHUIZING STAAND XL3 400 METAAL R7035 H1900 B310 D175
Aanbouwmodule behuizing staand XL³ 400 metaal R7035 H1900 B310 D175 voor componenten t/m 400A. Incl.sokkel RAL7004, H100mm. Deur separaat bestellen. Montage van Vistop 160/250/400 met schroefbevestiging niet mogelijk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2303605 |
| Artikelnummer fabrikant | 020139 |
| EAN-code | 3245060201395 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Legrand |
| Serie | XL3 |
| Type nummer | 020139 |
| Omschrijving | Aanbouwmodule behuizing staand XL3 400 metaal R7035 H1900 B310 D175 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Hoogte | 1900 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Breedte | 310 mm |
| Materiaal | Staal |
| Vloeropstelling mogelijk | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Ja |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 24,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,41 x 1,85 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 467,86 per 1 st |
Downloads
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
Technische handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Technische handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
Technische handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Technische handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Artikel bevat 1 st