Legrand - Schakelkast leeg - 020119
Ons artikelnummer
2303593
Artikelnummer fabrikant
020119
Type nummer
020119
EAN-code
3245060201197
Hoogte
1900 mm
Diepte
175 mm
Breedte
575 mm
Materiaal
Staal
Vloeropstelling mogelijk
Ja
Productomschrijving
020119 BEHUIZING STAAND XL3 400 METAAL R7035 H1900 B575 D175 INCL. SOKKEL
Behuizing staand XL³ 400 metaal R7035 H1900 B575 D175. Incl.sokkel RAL7004, H100mm. Deur separaat bestellen. Montage van Vistop 160/250/400 met schroefbevestiging niet mogelijk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2303593 |
| Artikelnummer fabrikant | 020119 |
| EAN-code | 3245060201197 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Legrand |
| Serie | XL3 |
| Type nummer | 020119 |
| Omschrijving | Behuizing staand XL3 400 metaal R7035 H1900 B575 D175 incl. sokkel |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Hoogte | 1900 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Breedte | 575 mm |
| Materiaal | Staal |
| Vloeropstelling mogelijk | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Ja |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
| Met zichtdeur | Ja |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 32,771 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,675 x 1,84 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 622,28 per 1 st |
Downloads
CAD object
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Technische handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Technische handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Technische handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Technische handleiding
Artikel bevat 1 st