Legrand - Wandcontactdoos - 077505
Brutoprijs
12,80
Legrand - Wandcontactdoos - 077505
Ons artikelnummer
1174640
Artikelnummer fabrikant
077505
Type nummer
077505
EAN-code
3245060775056
Model
British Standard
Aantal eenheden
1
Aantal contactdozen schakelbaar
0
Uitvoeringsvorm afdekking
Centraalplaat
Opdruk/indicatie
Geen
Productomschrijving
077505 MOSAIC WCD 1V BS 13A WCD BRITISH-STANDARD WIT
Mosaic wandcontactdoos 1-voudig BS 13A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1174640 |
| Artikelnummer fabrikant | 077505 |
| EAN-code | 3245060775056 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wandcontactdoos |
| Merk | Legrand |
| Serie | Mosaic |
| Type nummer | 077505 |
| Omschrijving | Mosaic wandcontactdoos 1-voudig BS 13A |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | British Standard |
| Aantal eenheden | 1 |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Uitvoeringsvorm afdekking | Centraalplaat |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Speciale voeding | Geen |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging (snap) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Nom. stroom | 13 A |
| Nom. spanning | 250 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Fase-aftakking | Geen |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Voor "verzwarende omstandigheden" (conform VDE) | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 45 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 45 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 30 mm |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Slagvastheid | IK04 |
| Beschermingscontact | Ja |
| Rond aardingscontact | Ja |
| Aantal actieve contacten (rond) | 0 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 2 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal fasen | 1 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Metallic | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Kleur schakelelement | Wit |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aardcontact | Vlak/plat |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,43 kg |
| Afmeting verpakking | 0,057 x 0,097 x 0,286 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,80 per 1 st |
Downloads
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CAD object
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
3D / BIM object
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
3D / BIM object
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CAD object
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
3D / BIM object
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
3D / BIM object
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Artikel bevat 1 st