Legrand - Schakelkast leeg - 020105
Ons artikelnummer
2303588
Artikelnummer fabrikant
020105
Type nummer
020105
EAN-code
3245060201050
Hoogte
900 mm
Diepte
175 mm
Breedte
575 mm
Materiaal
Staal
Vloeropstelling mogelijk
Ja
Productomschrijving
020105 BEHUIZING WAND XL3 400 METAAL R7035 H900 B575 D175 VOOR COMP. T/M 400A
Behuizing wand XL³ 400 metaal R7035 H900 B575 D175 voor componenten t/m 400A. Incl.sokkel RAL7004, H100mm. Deur separaat bestellen. Montage van Vistop 160/250/400 met schroefbevestiging niet mogelijk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2303588 |
| Artikelnummer fabrikant | 020105 |
| EAN-code | 3245060201050 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Legrand |
| Serie | XL3 |
| Type nummer | 020105 |
| Omschrijving | Behuizing wand XL3 400 metaal R7035 H900 B575 D175 voor comp. t/m 400A |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Hoogte | 900 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Breedte | 575 mm |
| Materiaal | Staal |
| Vloeropstelling mogelijk | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Ja |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
| Met zichtdeur | Ja |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 17,388 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,675 x 0,94 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 399,45 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Handleiding
Handleiding
CAD object
Technische handleiding
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Technische handleiding
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Handleiding
Handleiding
CAD object
Technische handleiding
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Technische handleiding
Handleiding
Artikel bevat 1 st