Legrand - Railkoker - 405241
Brutoprijs
88,01
Legrand - Railkoker - 405241
Ons artikelnummer
3098355
Artikelnummer fabrikant
405241
Type nummer
405241
EAN-code
3414970316912
Model
Enkel
Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz
125 A
Aantal polen
4
Aantal geleiders (excl. aarde)
4
Flexibel
Ja
Productomschrijving
405241 Automatische verdeler 36 mod. voor verdeler XH³ plug
Automatische rijverdeler HX³ plug met breedte 36 modules
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3098355 |
| Artikelnummer fabrikant | 405241 |
| EAN-code | 3414970316912 |
| Artikelklasse (ETIM) | Railkoker |
| Merk | Legrand |
| Serie | XL3 |
| Type nummer | 405241 |
| Omschrijving | Automatische verdeler 36 mod. voor verdeler XH³ plug |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Model | Enkel |
| Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz | 125 A |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 4 |
| Flexibel | Ja |
| Breedte | 150 mm |
| Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz | 400 - 690 V |
| Lengte railkast | 648 mm |
| Aantal aftakpunten | 24 |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 648 mm |
| Hoogte | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,696 kg |
| Afmeting verpakking | 0,023 x 0,05 x 0,655 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 88,01 per 1 st |
Artikel bevat 1 st