Legrand - Railkoker - 404480
Brutoprijs
576,03
Legrand - Railkoker - 404480
Ons artikelnummer
2308660
Artikelnummer fabrikant
404480
Type nummer
404480
EAN-code
3245064044806
Model
Enkel
Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz
250 A
Aantal polen
4
Aantal geleiders (excl. aarde)
4
Flexibel
Ja
Productomschrijving
404480 HORIZONTALE RIJVERDEELKLEM 250A MET VERBINDING OP RAILSYSTEEM 24MOD
Horizontale rijverdeelklem 250A HX³ met verbinding op railsysteem 24modules
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2308660 |
| Artikelnummer fabrikant | 404480 |
| EAN-code | 3245064044806 |
| Artikelklasse (ETIM) | Railkoker |
| Merk | Legrand |
| Serie | XL3 |
| Type nummer | 404480 |
| Omschrijving | Horizontale rijverdeelklem 250A met verbinding op railsysteem 24mod |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Model | Enkel |
| Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz | 250 A |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 4 |
| Flexibel | Ja |
| Breedte | 200 mm |
| Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz | 400 - 690 V |
| Lengte railkast | 432 mm |
| Aantal aftakpunten | 24 |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 432 mm |
| Hoogte | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,157 kg |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,23 x 0,58 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 576,03 per 1 st |
Downloads
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Technische handleiding
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Technische handleiding
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Artikel bevat 1 st