Legrand - Power distribution unit (PDU) - 646856
Brutoprijs
273,67
Legrand - Power distribution unit (PDU) - 646856
Ons artikelnummer
3099872
Artikelnummer fabrikant
646856
Type nummer
646856
EAN-code
3414970765758
Montagemaat (gestandaardiseerd)
Metrisch
Bevestigingsmaat
1061 mm
Montagerichting
Verticaal
Elektrische aansluiting
Schroefklem
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Productomschrijving
646856 PDU Zero-U 6mm2 klem,24xC13 out,cord locking (2 circuits),16A auto
PDU Zero U verticaal 2 x 12 C13 met cord locking systeem 2x automaat C16 1P+N 10kA 6mm2 aansluitklemmen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3099872 |
| Artikelnummer fabrikant | 646856 |
| EAN-code | 3414970765758 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | Legrand |
| Serie | LCS3 PDU |
| Type nummer | 646856 |
| Omschrijving | PDU Zero-U 6mm2 klem,24xC13 out,cord locking (2 circuits),16A auto |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | Metrisch |
| Bevestigingsmaat | 1061 mm |
| Montagerichting | Verticaal |
| Elektrische aansluiting | Schroefklem |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Breedte | 52 mm |
| Kabellengte | 0 m |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Aantal contactdozen met aardingspen | 0 |
| Aantal C13 contactdozen | 24 |
| Aantal C19 contactdozen | 0 |
| Aantal C20 contactdozen | 0 |
| Aantal GST18/3 contactdozen | 0 |
| Aantal contactdozen overig | 0 |
| Aantal hoogte-eenheden | 24 |
| Lengte | 1078 mm |
| Hoogte | 1078 mm |
| Diepte | 52.5 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Overspanningscategorie | 2 |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Nee |
| Met display | Nee |
| Uitlezing | Lokaal |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Montagemaat | 1061 mm |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Nom. stroom | 32 A |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,186 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,14 x 1,195 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 273,67 per 1 st |
Artikel bevat 1 st