Legrand - Power distribution unit (PDU) - 646832
Brutoprijs
202,41
Legrand - Power distribution unit (PDU) - 646832
Ons artikelnummer
4216766
Artikelnummer fabrikant
646832
Type nummer
646832
EAN-code
03414971099012
Montagemaat (gestandaardiseerd)
19"
Montagerichting
Horizontaal
Elektrische aansluiting
Aansluitsnoer met stekker
Breedte
88.6 mm
Kabellengte
3 m
Productomschrijving
646832 PDU 19" 9 X RANDAARDE A UTOMAAT C16 3 METER SNOER RA/PA STEKKER 2U
PDU 19" 9 x Randaarde automaat C16 3 meter snoer RA/PA stekker 2U
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4216766 |
| Artikelnummer fabrikant | 646832 |
| EAN-code | 03414971099012 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 646832 |
| Omschrijving | PDU 19" 9 x Randaarde automaat C16 3 meter snoer RA/PA stekker 2U |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | 19" |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Elektrische aansluiting | Aansluitsnoer met stekker |
| Breedte | 88.6 mm |
| Kabellengte | 3 m |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 9 |
| Aantal contactdozen met aardingspen | 0 |
| Aantal C13 contactdozen | 0 |
| Aantal C19 contactdozen | 0 |
| Aantal C20 contactdozen | 0 |
| Aantal contactdozen overig | 0 |
| Aantal hoogte-eenheden | 2 |
| Lengte | 465 mm |
| Hoogte | 88.6 mm |
| Diepte | 52.5 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Overspanningscategorie | 2 |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Nee |
| Met display | Nee |
| Uitlezing | Lokaal |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Montagemaat | 482.6 mm |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Aantal installatieautomaten | 1 |
| Nom. stroom | 16 A |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,568 KG |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,129 x 0,482 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 202,41 per 1 st |
Artikel bevat 1 st