Legrand - Power distribution unit (PDU) - 646830
Brutoprijs
148,58
Legrand - Power distribution unit (PDU) - 646830
Ons artikelnummer
3099667
Artikelnummer fabrikant
646830
Type nummer
646830
EAN-code
3414970765505
Montagemaat (gestandaardiseerd)
19"
Bevestigingsmaat
465.1 mm
Montagerichting
Horizontaal/verticaal
Elektrische aansluiting
Aansluitsnoer met stekker
Uitvoering elektrische aansluiting
Randaarde (type F)
Productomschrijving
646830 PDU 19" met 3mtr snoer RA/PA, 6x PA-type E output, 16A automaat
PDU 19"" 6 x Penaarde automaat C16 3 meter snoer RA/PA stekker
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3099667 |
| Artikelnummer fabrikant | 646830 |
| EAN-code | 3414970765505 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | Legrand |
| Serie | LCS3 PDU |
| Type nummer | 646830 |
| Omschrijving | PDU 19"" met 3mtr snoer RA/PA, 6x PA-type E output, 16A automaat |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | 19" |
| Bevestigingsmaat | 465.1 mm |
| Montagerichting | Horizontaal/verticaal |
| Elektrische aansluiting | Aansluitsnoer met stekker |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Randaarde (type F) |
| Breedte | 44.3 mm |
| Kabellengte | 3 m |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Aantal contactdozen met aardingspen | 6 |
| Aantal C13 contactdozen | 0 |
| Aantal C19 contactdozen | 0 |
| Aantal C20 contactdozen | 0 |
| Aantal GST18/3 contactdozen | 0 |
| Aantal contactdozen overig | 0 |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Lengte | 465 mm |
| Hoogte | 44.3 mm |
| Diepte | 52.5 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Overspanningscategorie | 2 |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Nee |
| Met display | Nee |
| Uitlezing | Lokaal |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Montagemaat | 465.1 mm |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Aantal installatieautomaten | 1 |
| Nom. stroom | 16 A |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 6 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,104 kg |
| Afmeting verpakking | 0,052 x 0,129 x 0,482 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 148,58 per 1 st |
Artikel bevat 1 st