Legrand - Oriëntatieverlichtingsarmatuur - 078512
Brutoprijs
109,41
Legrand - Oriëntatieverlichtingsarmatuur - 078512
Ons artikelnummer
2307216
Artikelnummer fabrikant
078512
Type nummer
078512
EAN-code
03245060785123
Soort afdekking
Schijf
Materiaal afdekking
Kunststof opaal
Lamptype
LED niet uitwisselbaar
Lamphouder
Geen
Breedte
45 mm
Productomschrijving
078512 NOODVERLICHTING MOSAIC 2MOD.
Noodverlichting Mosaic 2modules. Permanente verlichting. Brand >1 uur na spanningsuitval.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307216 |
| Artikelnummer fabrikant | 078512 |
| EAN-code | 03245060785123 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oriëntatieverlichtingsarmatuur |
| Merk | Legrand |
| Serie | Mosaic |
| Type nummer | 078512 |
| Omschrijving | Noodverlichting Mosaic 2mod. |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Soort afdekking | Schijf |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Geen |
| Breedte | 45 mm |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Lichtkleur | Wit |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Met inbouwdoos | Nee |
| Richtbaar | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK02 |
| Hoogte/diepte | 42 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 42 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 2 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,095 KG |
| Afmeting verpakking | 0,072 x 0,1 x 0,094 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 109,41 per 1 st |
Artikel bevat 1 st