Legrand - Montagerail/-profiel - 8219811
Brutoprijs
9,37
Legrand - Montagerail/-profiel - 8219811
Ons artikelnummer
2311828
Artikelnummer fabrikant
8219811
Type nummer
8219811
EAN-code
08714161290911
Lengte
100 mm
Hoogte
20 mm
Sleufbreedte
7 mm
Breedte
54 mm
Materiaaldikte
1.5 mm
Productomschrijving
8219811 DRAAGPROFIEL FB SDZ B100
Draagprofiel FB Sdz B100. Klemt onder de gootbeugel.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2311828 |
| Artikelnummer fabrikant | 8219811 |
| EAN-code | 08714161290911 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail/-profiel |
| Merk | Legrand |
| Serie | Van Geel |
| Type nummer | 8219811 |
| Omschrijving | Draagprofiel FB Sdz B100 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Lengte | 100 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Sleufbreedte | 7 mm |
| Breedte | 54 mm |
| Materiaaldikte | 1.5 mm |
| Profielvorm | C-profiel |
| Model | 1-voudig profiel |
| Soort perforatie | Rug geperforeerd |
| Gatbreedte | 6 mm |
| Met tanding | Nee |
| Afbreekbaar | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,116 KG |
| Afmeting verpakking | 140 x 140 x 100 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,37 per 1 st |
Artikel bevat 1 st