Legrand - Montagerail/-profiel - 348045
Ons artikelnummer
1201769
Artikelnummer fabrikant
348045
Type nummer
348045
EAN-code
3414970680952
Lengte
500 mm
Hoogte
21 mm
Sleufbreedte
22 mm
Breedte
41 mm
Materiaaldikte
1.5 mm
Productomschrijving
348045 PROFIEL R21S L500 SDZ SDZ
Profiel R21S 41x21x1,5 mm geperforeerd L500 Sdz
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1201769 |
| Artikelnummer fabrikant | 348045 |
| EAN-code | 3414970680952 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail/-profiel |
| Merk | Legrand |
| Serie | GCS2 |
| Type nummer | 348045 |
| Omschrijving | Profiel R21S 41x21x1,5 mm geperforeerd L500 Sdz |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Lengte | 500 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Sleufbreedte | 22 mm |
| Breedte | 41 mm |
| Materiaaldikte | 1.5 mm |
| Profielvorm | C-profiel |
| Model | 1-voudig profiel |
| Soort perforatie | Rug geperforeerd |
| Gatbreedte | 13 mm |
| Met tanding | Nee |
| Afbreekbaar | Nee |
| Draaglast | 2.5 kN |
| Weerstandsmoment ly | 2.3 cm4 |
| Weerstandsmoment lz | 1.07 cm4 |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,395 kg |
| Afmeting verpakking | 0,145 x 0,205 x 0,535 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st