Legrand - Montagerail/-profiel - 0420-0182
Brutoprijs
17,17
Legrand - Montagerail/-profiel - 0420-0182
Ons artikelnummer
1002598
Artikelnummer fabrikant
0420-0182
Type nummer
0420-0182
EAN-code
08714161045696
Lengte
2000 mm
Hoogte
27 mm
Breedte
20 mm
Materiaaldikte
0.75 mm
Profielvorm
C-profiel
Productomschrijving
0420-0182 GLIJRAIL IJZER 2 MTR GEGALVANISEERD
Glijrail B18 L2000 Sdz
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1002598 |
| Artikelnummer fabrikant | 0420-0182 |
| EAN-code | 08714161045696 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail/-profiel |
| Merk | Legrand |
| Serie | GCS2 |
| Type nummer | 0420-0182 |
| Omschrijving | Glijrail Sdz L2000 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Lengte | 2000 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Materiaaldikte | 0.75 mm |
| Profielvorm | C-profiel |
| Model | 1-voudig profiel |
| Soort perforatie | Rug geperforeerd |
| Met tanding | Nee |
| Afbreekbaar | Nee |
| Weerstandsmoment ly | 2.3 cm4 |
| Weerstandsmoment lz | 1.07 cm4 |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,4 KG |
| Afmeting verpakking | 2000 x 120 x 30 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,17 per 1 st |
Artikel bevat 2 m