Legrand - Kabelgoot - Fiber Raceway
Ons artikelnummer
3100215
Artikelnummer fabrikant
TC1279-21
Type nummer
Fiber Raceway
EAN-code
9316043172910
Hoogte
110 mm
Breedte
240 mm
Lengte
2000 mm
Bodemperforatie
Nee
Zijperforatie
Nee
Productomschrijving
TC1279-21 FR Kabelgoot blind L2000 B220 H100 RAL1018 (kunststof, kleur geel)
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3100215 |
| Artikelnummer fabrikant | TC1279-21 |
| EAN-code | 9316043172910 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelgoot |
| Merk | Legrand |
| Serie | Legrand |
| Type nummer | Fiber Raceway |
| Omschrijving | FR Kabelgoot blind 220x100 2m |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Hoogte | 110 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Bodemperforatie | Nee |
| Zijperforatie | Nee |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Model | Zonder verbinder |
| Nato perforatie | Nee |
| RAL-nummer | 1018 |
| Met deksel/afdekking | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,606 kg |
| Afmeting verpakking | 2000 x 240 x 110 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st