Legrand - Kabel-/adercodering - 038222
Brutoprijs
5,74
per 100
Legrand - Kabel-/adercodering - 038222
Ons artikelnummer
1002398
Artikelnummer fabrikant
038222
Type nummer
038222
EAN-code
3245060382223
Model
Schriftvorm
Materiaal
Kunststof
Aderdiameter
1.4 - 1.8 mm
Kabeldiameter
2.7 - 3.9 mm
Lengte
5.6 mm
Productomschrijving
038222 ROOD 2 1,5-2,5 QMM ADERCODERING STRIP A 30 STUKS
Codeerteken CAB 3 cijfer 2 voor bedrading 1.5-2.5mm², internationale kleurcode rood
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1002398 |
| Artikelnummer fabrikant | 038222 |
| EAN-code | 3245060382223 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel-/adercodering |
| Merk | Legrand |
| Serie | CAB 3 |
| Type nummer | 038222 |
| Omschrijving | Codeerteken CAB 3 cijfer 2 internationale kleurcode rood 1.5-2.5mm2 |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Schriftvorm |
| Materiaal | Kunststof |
| Aderdiameter | 1.4 - 1.8 mm |
| Kabeldiameter | 2.7 - 3.9 mm |
| Lengte | 5.6 mm |
| Breedte | 3 mm |
| Kleur | Rood |
| Met tekstveld | Ja |
| Opdruk | Cijfers |
| Montagewijze | Klemmen (snap) |
| Type | Middenwandig |
| Vertanding | Geen |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 7200 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1200 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,077 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,026 x 0,064 M |
| Volle verpakking bevat | 1200 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,74 per 100 st |
Artikel bevat 1 st