Legrand - Kabel-/adercodering - 038151
Brutoprijs
9,95
per 100
Legrand - Kabel-/adercodering - 038151
Ons artikelnummer
2305570
Artikelnummer fabrikant
038151
Type nummer
038151
EAN-code
03414971426818
Model
Schriftvorm
Materiaal
Kunststof
Aderdiameter
0.8 - 1.4 mm
Kabeldiameter
2 - 3.2 mm
Lengte
5 mm
Productomschrijving
038151 CODEERTEKEN CAB 3 CIJFER 21 T/M 40 WIT 0.5-1.5MM
Codeerteken CAB 3 cijfer 21 t/m 40 voor bedrading 0.5-1.5mm² en Viking rijgklemmen, zwart op witte achtergrond.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2305570 |
| Artikelnummer fabrikant | 038151 |
| EAN-code | 03414971426818 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel-/adercodering |
| Merk | Legrand |
| Serie | CAB 3 |
| Type nummer | 038151 |
| Omschrijving | Codeerteken CAB 3 cijfer 21 t/m 40 wit 0.5-1.5mm |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Schriftvorm |
| Materiaal | Kunststof |
| Aderdiameter | 0.8 - 1.4 mm |
| Kabeldiameter | 2 - 3.2 mm |
| Lengte | 5 mm |
| Breedte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Met tekstveld | Ja |
| Opdruk | Cijfers |
| Montagewijze | Klemmen (snap) |
| Type | Middenwandig |
| Vertanding | Geen |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1920 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 240 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,026 KG |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,05 x 0,17 M |
| Volle verpakking bevat | 240 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,95 per 100 st |
Artikel bevat 1 st