Legrand - Kabel-/adercodering - 038150
Brutoprijs
9,47
per 100
Legrand - Kabel-/adercodering - 038150
Ons artikelnummer
2305569
Artikelnummer fabrikant
038150
Type nummer
038150
EAN-code
3245060381509
Model
Schriftvorm
Materiaal
Kunststof
Aderdiameter
0.8 - 1.4 mm
Kabeldiameter
2 - 3.2 mm
Lengte
5 mm
Productomschrijving
038150 CODEERTEKEN CAB 3 CIJFER 01 T/M 20 WIT 0.5-1.5MM
Codeerteken CAB 3 cijfer 01 t/m 20 voor bedrading 0.5-1.5mm² en Viking rijgklemmen, zwart op witte achtergrond.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2305569 |
| Artikelnummer fabrikant | 038150 |
| EAN-code | 3245060381509 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel-/adercodering |
| Merk | Legrand |
| Serie | CAB 3 |
| Type nummer | 038150 |
| Omschrijving | Codeerteken CAB 3 cijfer 01 t/m 20 wit 0.5-1.5mm |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Schriftvorm |
| Materiaal | Kunststof |
| Aderdiameter | 0.8 - 1.4 mm |
| Kabeldiameter | 2 - 3.2 mm |
| Lengte | 5 mm |
| Breedte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Met tekstveld | Ja |
| Opdruk | Cijfers |
| Montagewijze | Klemmen (snap) |
| Type | Middenwandig |
| Vertanding | Geen |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 8880 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 240 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,026 kg |
| Afmeting verpakking | 0,028 x 0,065 x 0,172 M |
| Volle verpakking bevat | 240 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,47 per 100 st |
Artikel bevat 1 st