Legrand - Isolatiekous - 036639
Brutoprijs
328,35
Legrand - Isolatiekous - 036639
Ons artikelnummer
1002183
Artikelnummer fabrikant
036639
Type nummer
036639
EAN-code
3245060366391
Binnendiameter
30 mm
Kleur
Zwart
Hittebestendig
Nee
Rektule
Ja
Productomschrijving
036639 18-54MM BUNDELKOUS ELASTISCHE BUNDELKOUS
Bundelkous elastisch Ø30mm (min.Ø18 tot max.Ø54mm, rol van 50meter in doos. Zwart polyamide.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1002183 |
| Artikelnummer fabrikant | 036639 |
| EAN-code | 3245060366391 |
| Artikelklasse (ETIM) | Isolatiekous |
| Merk | Legrand |
| Serie | Lina 25 |
| Type nummer | 036639 |
| Omschrijving | Bundelkous elastisch 30mm rol 50meter |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Binnendiameter | 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Hittebestendig | Nee |
| Rektule | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,507 kg |
| Afmeting verpakking | 0,203 x 0,191 x 0,198 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 328,35 per 1 st |
Artikel bevat 1 st