Legrand - Isolatiekous - 036638
Brutoprijs
172,53
Legrand - Isolatiekous - 036638
Ons artikelnummer
1002181
Artikelnummer fabrikant
036638
Type nummer
036638
EAN-code
3245060366384
Binnendiameter
20 mm
Kleur
Zwart
Hittebestendig
Nee
Rektule
Ja
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
036638 10-30MM BUNDELKOUS ELASTISCHE BUNDELKOUS
Bundelkous elastisch Ø20mm (min.Ø10 tot max.Ø30mm), rol van 50meter in doos. Zwart polyamide.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1002181 |
| Artikelnummer fabrikant | 036638 |
| EAN-code | 3245060366384 |
| Artikelklasse (ETIM) | Isolatiekous |
| Merk | Legrand |
| Serie | Lina 25 |
| Type nummer | 036638 |
| Omschrijving | Bundelkous elastisch 20mm rol 50meter |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Binnendiameter | 20 mm |
| Kleur | Zwart |
| Hittebestendig | Nee |
| Rektule | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,436 kg |
| Afmeting verpakking | 0,203 x 0,191 x 0,198 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 172,53 per 1 st |
Artikel bevat 1 st