Legrand - Hulpcontact, relais - 416820
Brutoprijs
45,34
Legrand - Hulpcontact, relais - 416820
Ons artikelnummer
3098541
Artikelnummer fabrikant
416820
Type nummer
416820
EAN-code
03414970407726
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
20.4 - 26.4 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
20.4 - 26.4 V
Breedte
45 mm
Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V
1.9 A
Productomschrijving
416820 Teleruptor CTX³ 2NO+2NG-24Vac 16 A
Vierpolige magneetschakelaar 2NO+2NC - 24Vac - Ith 16A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3098541 |
| Artikelnummer fabrikant | 416820 |
| EAN-code | 03414970407726 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hulpcontact, relais |
| Merk | Legrand |
| Serie | CTX3 |
| Type nummer | 416820 |
| Omschrijving | Teleruptor CTX³ 2NO+2NG-24Vac 16 A |
| Land van Oorsprong | KR |
Technisch
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 1.9 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte | 58 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Interface | Ja |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,193 KG |
| Afmeting verpakking | 0,066 x 0,065 x 0,05 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,34 per 1 st |
Artikel bevat 1 st