Legrand - Hulpcontact, relais - 416811
Brutoprijs
86,16
Legrand - Hulpcontact, relais - 416811
Ons artikelnummer
3098486
Artikelnummer fabrikant
416811
Type nummer
416811
EAN-code
03414970407634
Type stuurspanning
DC
Nom. stuurspanning bij DC
20.4 - 26.4 V
Breedte
45 mm
Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V
1.9 A
Aansluitwijze hulpstroomcircuit
Schroefaansluiting
Productomschrijving
416811 Teleruptor CTX³ 3NO+1NG-24Vdc 16 A
Vierpolige magneetschakelaar 3NO+1NC - 24Vdc - Ith 16A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3098486 |
| Artikelnummer fabrikant | 416811 |
| EAN-code | 03414970407634 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hulpcontact, relais |
| Merk | Legrand |
| Serie | CTX3 |
| Type nummer | 416811 |
| Omschrijving | Teleruptor CTX³ 3NO+1NG-24Vdc 16 A |
| Land van Oorsprong | KR |
Technisch
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 1.9 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte | 58 mm |
| Diepte | 69 mm |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Interface | Ja |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,253 KG |
| Afmeting verpakking | 0,079 x 0,05 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 86,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st