Legrand - Hulpcontact, relais - 416806
Brutoprijs
45,34
Legrand - Hulpcontact, relais - 416806
Ons artikelnummer
3098538
Artikelnummer fabrikant
416806
Type nummer
416806
EAN-code
03414970407580
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
195.5 - 253 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
195.5 - 253 V
Breedte
45 mm
Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V
1.9 A
Productomschrijving
416806 Teleruptor CTX³ 4NO - 230Vac 16 A
Vierpolige magneetschakelaar 4NO - 230Vac - Ith 16A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3098538 |
| Artikelnummer fabrikant | 416806 |
| EAN-code | 03414970407580 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hulpcontact, relais |
| Merk | Legrand |
| Serie | CTX3 |
| Type nummer | 416806 |
| Omschrijving | Teleruptor CTX³ 4NO - 230Vac 16 A |
| Land van Oorsprong | KR |
Technisch
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 195.5 - 253 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 195.5 - 253 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 1.9 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte | 58 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Interface | Ja |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,193 KG |
| Afmeting verpakking | 0,068 x 0,065 x 0,049 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,34 per 1 st |
Artikel bevat 1 st