Legrand - Hulpcontact, relais - 076690
Ons artikelnummer
2307042
Artikelnummer fabrikant
076690
Type nummer
076690
EAN-code
3245060766900
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
230 - 250 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
230 - 250 V
Breedte
45 mm
Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V
12 A
Productomschrijving
076690 MOSAIC RELAIS 1P MOTOR TOT 530W WIT
Mosaic relais wit 1-polig , Ohmse weerstand 3000W. gloeilamp tot 1800W, halogeen tot 1800W, TL en spaarlamp tot 400VA, motor tot 530W. 2 modules.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307042 |
| Artikelnummer fabrikant | 076690 |
| EAN-code | 3245060766900 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hulpcontact, relais |
| Merk | Legrand |
| Serie | Mosaic |
| Type nummer | 076690 |
| Omschrijving | Mosaic relais 1P motor tot 530W wit |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 250 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 12 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Hoogte | 45 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Interface | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening mogelijk | Nee |
| Handbediening | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,068 kg |
| Afmeting verpakking | 0,057 x 0,097 x 0,099 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 95,07 per 1 st |
Artikel bevat 1 st