Legrand - Doos voor montage in wand/plafond - 080103
Brutoprijs
11,49
Legrand - Doos voor montage in wand/plafond - 080103
Ons artikelnummer
2307403
Artikelnummer fabrikant
080103
Type nummer
080103
EAN-code
03414971157422
Montagewijze
Overig
Vorm
Ovaal
Bouwvorm
Inbouwdoos/verbindingsdoos (rond/vierkant)
Model
3-voudig
Uitgerust met
Geen
Productomschrijving
080103 INBOUWDOOS BATIBOX DIEPTE 40MM 6MOD.MOSAIC
Inbouwdoos Batibox diepte 40mm 6modules voor Mosaic schakelmateriaal.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307403 |
| Artikelnummer fabrikant | 080103 |
| EAN-code | 03414971157422 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doos voor montage in wand/plafond |
| Merk | Legrand |
| Serie | BatiBox |
| Type nummer | 080103 |
| Omschrijving | Inbouwdoos Batibox diepte 40mm 6mod.Mosaic |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Montagewijze | Overig |
| Vorm | Ovaal |
| Bouwvorm | Inbouwdoos/verbindingsdoos (rond/vierkant) |
| Model | 3-voudig |
| Uitgerust met | Geen |
| Breedte | 72 mm |
| Diameter | 67 mm |
| Lengte | 214 mm |
| Inwendige diepte | 40 mm |
| Voor aantal inbouwsokkels | 8 |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven of spreiden |
| Met schroeven | Ja |
| Voor buisdiameter | 20/25 mm |
| Geschikt voor kabeldiameter | 20 - 25 mm |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Achterinvoer | Ja |
| Aantal invoeren | 8 |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Oranje |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Deksel | Geen |
| Dekselbevestiging | Overig |
| Verzegelbaar | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Met afscherming | Nee |
| Luchtdicht | Nee |
| Max. aderdoorsnede | 0 mm² |
| Aantal polen klem | 0 |
| Klem met vaste positie | Nee |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Spruit | Geen |
| Met nagelstrip | Nee |
| Voorzien van draaibare ring | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Diepte | 40 - 40 mm |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Ja |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Ja |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
| Buisvergrendeling optioneel | Nee |
| Aantal meegeleverde tuiten | 0 |
| Speciale toepassing | Geen |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Transparant deksel | Nee |
| Aantal niet-verstelbare bevestigingsnokken | 0 |
| Aantal verstelbare apparaatbevestigingsnokken | 4 |
| Met scheidingswand | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,167 KG |
| Afmeting verpakking | 0,157 x 0,2 x 0,296 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,49 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Handleiding
CAD object
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
3D / BIM object
3D / BIM object
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
3D / BIM object
CAD object
Handleiding
CAD object
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
3D / BIM object
3D / BIM object
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
3D / BIM object
Artikel bevat 1 st