Legrand - Digitale schakelklok voor paneelbouw - 412654
Ons artikelnummer
1174001
Artikelnummer fabrikant
412654
Type nummer
412654
EAN-code
3245064126540
Montagewijze
DIN-rail
Aantal kanalen
1
Voedingsspanning
230 - 230 V
Spanningstype voedingsspanning
AC
Frequentie voedingsspanning
50 - 60 Hz
Productomschrijving
412654 ALPHAREX D21 230V ASTRO-PROGRAMMA
Astronomische schakelklok 1 kanaal AlphaRex³ 230V - 16A - 2 mod
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1174001 |
| Artikelnummer fabrikant | 412654 |
| EAN-code | 3245064126540 |
| Artikelklasse (ETIM) | Digitale schakelklok voor paneelbouw |
| Merk | Legrand |
| Serie | DIN |
| Type nummer | 412654 |
| Omschrijving | AlphaRex D21 astroprogramma 230V |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail |
| Aantal kanalen | 1 |
| Voedingsspanning | 230 - 230 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 60 Hz |
| Breedte | 35.6 mm |
| Autonomie in uren | 43800 |
| Autonomie in jaren | 5 |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 0.1 s |
| Tekstbegeleiding in het display | Ja |
| 60-minuten programma | Nee |
| 24-uurs programma | Ja |
| Weekprogramma | Ja |
| Jaarprogramma | Ja |
| Vakantieprogramma | Ja |
| Impulsprogramma | Nee |
| Cyclusprogramma | Ja |
| Astroprogramma | Ja |
| Toevalsprogramma | Ja |
| Bedrijfsurenmeter | Ja |
| Netsynchronisatie | Ja |
| Kwartsgestuurd | Ja |
| Radiogestuurd | Nee |
| Kortste schakeltijd kanaal 1 | 0.017 min |
| Aantal geheugenplaatsen | 56 |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Ja |
| Handbediening | Ja |
| Externe drukcontact ingang | Ja |
| Voorkeuze schakeling | Ja |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Hoogte | 83 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Externe programmering | Ja |
| Incl. geheugenkaart | Nee |
| Radiogestuurd (DCF77) | Nee |
| GPS | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Kortste schakeltijd kanaal 1 | 0.017 s |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,161 kg |
| Afmeting verpakking | 0,084 x 0,057 x 0,098 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 362,68 per 1 st |
Artikel bevat 1 st