Legrand - Console kabeldraagsysteem - CM595043
Brutoprijs
57,98
Legrand - Console kabeldraagsysteem - CM595043
Ons artikelnummer
2316301
Artikelnummer fabrikant
CM595043
Type nummer
CM595043
EAN-code
03414972466677
Lengte
400 mm
Hoogte
130 mm
Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte
100 - 400 mm
Breedte
45 mm
Model
Wandconsole
Productomschrijving
CM595043 CONSOLE C41S 41X41 B400 THVZ
Console C41S 41x41 B400 Thvz. Bevestiging van kabelgoot, draadgoot of kabelladder op de console m.b.v. bevestigingsbeugel CE40 ref.nr.CM558056 of montageset CE25 ref.nr.CM558097.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2316301 |
| Artikelnummer fabrikant | CM595043 |
| EAN-code | 03414972466677 |
| Artikelklasse (ETIM) | Console kabeldraagsysteem |
| Merk | Legrand |
| Serie | Cablofil |
| Type nummer | CM595043 |
| Omschrijving | Console C41S 41x41 B400 Thvz |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Lengte | 400 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 100 - 400 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Model | Wandconsole |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Draaglast | 2.7 kN |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Veilige werkbelasting volgens IEC 61537 | 2700 N |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 13,164 KG |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,345 x 0,44 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 57,98 per 1 st |
Artikel bevat 1 st