Legrand - Bistabiel relais - 412420
Ons artikelnummer
3098509
Artikelnummer fabrikant
412420
Type nummer
412420
EAN-code
3245064124201
Functie
Mechanisch, voor centrale besturing
Montagewijze
DIN-rail
Breedte in module-eenheden
1
Inbouwdiepte
44 mm
Aantal maakcontacten
1
Productomschrijving
412420 CX³ stand.tele - 1P - 230V 16A NO - auto klemmen - 1 mod
CX³ standaard teleruptor - 1P - 230V 16A NO - automatische klemmen - 1 module
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3098509 |
| Artikelnummer fabrikant | 412420 |
| EAN-code | 3245064124201 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bistabiel relais |
| Merk | Legrand |
| Serie | DIN |
| Type nummer | 412420 |
| Omschrijving | CX³ stand.tele - 1P - 230V 16A NO - auto klemmen - 1 mod |
| Land van Oorsprong | TR |
Technisch
| Functie | Mechanisch, voor centrale besturing |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Aantal maakcontacten | 1 |
| Aantal verbreekcontacten | 0 |
| Aantal wisselcontacten | 0 |
| Stuurspanning 1 | 210 - 250 V |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 60 Hz |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Voedingsspanning | 0 - 250 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Max. gloeilampbelasting | 1800 W |
| Max. belasting TL-buis | 700 VA |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 1700 VA |
| Handbediening mogelijk | Nee |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,094 kg |
| Afmeting verpakking | 0,088 x 0,1 x 0,184 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,19 per 1 st |
Artikel bevat 1 st