Legrand - Bistabiel relais - 412401
Ons artikelnummer
3098975
Artikelnummer fabrikant
412401
Type nummer
412401
EAN-code
3245064124010
Functie
Elektronisch met afvalvalvertraging
Montagewijze
DIN-rail
Breedte in module-eenheden
1
Inbouwdiepte
44 mm
Aantal maakcontacten
1
Productomschrijving
412401 CX³ gel.arm tijdvertr. 230 16A NO - schroefklemmen - 1mod
CX³ geluidsarme tijdvertraging 230V 16A NO - schroefklemmen 1P 1module
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3098975 |
| Artikelnummer fabrikant | 412401 |
| EAN-code | 3245064124010 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bistabiel relais |
| Merk | Legrand |
| Serie | DIN |
| Type nummer | 412401 |
| Omschrijving | CX³ gel.arm tijdvertr. 230 16A NO - schroefklemmen - 1mod |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Functie | Elektronisch met afvalvalvertraging |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Aantal maakcontacten | 1 |
| Aantal verbreekcontacten | 0 |
| Aantal wisselcontacten | 0 |
| Stuurspanning 1 | 210 - 250 V |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 60 Hz |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Voedingsspanning | 230 - 250 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Handbediening mogelijk | Nee |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,087 kg |
| Afmeting verpakking | 0,084 x 0,022 x 0,098 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 78,75 per 1 st |
Downloads
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
CAD object
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
3D / BIM object
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Handleiding
CAD object
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
3D / BIM object
Handleiding
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Artikel bevat 1 st