Legrand - Bistabiel relais - 412170
Ons artikelnummer
4171320
Artikelnummer fabrikant
412170
Type nummer
412170
EAN-code
3414971936898
Functie
Elektronisch schakelaar
Montagewijze
DIN-rail
Breedte in module-eenheden
1
Inbouwdiepte
44 mm
Nom. (meet)schakelstroom
16 A
Productomschrijving
412170 GECONNECTEERDE IMPULSRE LAIS 1NO - 230V - 16A GELUIDSARM - BREEDTE 1 MO
Geconnecteerde impulsrelais 1NO - 230V - 16A geluidsarm - breedte van 1 module
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4171320 |
| Artikelnummer fabrikant | 412170 |
| EAN-code | 3414971936898 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bistabiel relais |
| Merk | Legrand |
| Serie | DIN |
| Type nummer | 412170 |
| Omschrijving | Geconnecteerde impulsrelais 1NO - 230V - 16A geluidsarm - breedte 1 mo |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Functie | Elektronisch schakelaar |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Voedingsspanning | 240 - 240 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Max. gloeilampbelasting | 3840 W |
| Max. belasting TL-buis | 3000 VA |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,073 kg |
| Afmeting verpakking | 0,026 x 0,088 x 0,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 72,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st