Legrand - Aansluitklem voor hoofdkabel - 400405
Brutoprijs
34,09
Legrand - Aansluitklem voor hoofdkabel - 400405
Ons artikelnummer
4099186
Artikelnummer fabrikant
400405
Type nummer
400405
EAN-code
3414971978546
Aantal polen
4
Aansluitwijze
Schroeven
Breedte
71 mm
Nom. stroom
100 A
Montagewijze
DIN-rail
Productomschrijving
400405 VERDELERKLEM 4P 100A - 7 AANSLUITINGEN MET SCHROEVEN - 26KA - 4 MOD.
Modulaire verdelerklem 4P 100A - 7 aansluitingen met schroeven - 26kA - 4 modules
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4099186 |
| Artikelnummer fabrikant | 400405 |
| EAN-code | 3414971978546 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem voor hoofdkabel |
| Merk | Legrand |
| Serie | DIN |
| Type nummer | 400405 |
| Omschrijving | Verdelerklem 4P 100A - 7 aansluitingen met schroeven - 26kA - 4 mod. |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Breedte | 71 mm |
| Nom. stroom | 100 A |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Hoogte | 92 mm |
| Diepte | 51 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 2,94 kg |
| Afmeting verpakking | 0,108 x 0,144 x 0,28 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 34,09 per 1 st |
Artikel bevat 1 st