Legrand - 3-fase stuurtransformator - 142833
Brutoprijs
13.905,20
Legrand - 3-fase stuurtransformator - 142833
Ons artikelnummer
2307636
Artikelnummer fabrikant
142833
Type nummer
142833
EAN-code
03414970544940
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Nee
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Ja
Uitgevoerd als spaartransformator
Nee
Primaire spanning 1
400 - 400 V
Breedte
670 mm
Productomschrijving
142833 ISOL.TRAFO 3F 400V / 400V-100KVA
Isolatietransformator. driefase 400 V prim. 400 V sec. - 100 kVA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307636 |
| Artikelnummer fabrikant | 142833 |
| EAN-code | 03414970544940 |
| Artikelklasse (ETIM) | 3-fase stuurtransformator |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 142833 |
| Omschrijving | Isol.trafo 3f 400V / 400V-100kVA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Breedte | 670 mm |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Type schakeling | DY |
| Meetvermogen | 100000 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 4.1 % |
| Hoogte | 800 mm |
| Diepte | 740 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 432,8 KG |
| Afmeting verpakking | 0,795 x 0,775 x 0,665 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13.905,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st