Legrand - 3-fase stuurtransformator - 142537
Brutoprijs
10.991,65
Legrand - 3-fase stuurtransformator - 142537
Ons artikelnummer
2307621
Artikelnummer fabrikant
142537
Type nummer
142537
EAN-code
03414970544797
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Nee
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Ja
Uitgevoerd als spaartransformator
Nee
Primaire spanning 1
400 - 400 V
Breedte
670 mm
Productomschrijving
142537 ISOLATIETRANSFO PRIM. 400 V / 230V-63KVA
Isolatietransformator. driefase 400V primair 230V secondair - 63 kVA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307621 |
| Artikelnummer fabrikant | 142537 |
| EAN-code | 03414970544797 |
| Artikelklasse (ETIM) | 3-fase stuurtransformator |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 142537 |
| Omschrijving | Isolatietransfo prim. 400 V / 230V-63kVA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Breedte | 670 mm |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Type schakeling | DY |
| Meetvermogen | 63000 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 5.4 % |
| Hoogte | 700 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 301,2 KG |
| Afmeting verpakking | 0,695 x 0,61 x 0,672 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10.991,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st