Laskabel - H01N-D 1x25
Brutoprijs
12.541,00
Laskabel - H01N-D 1x25
Ons artikelnummer
2624351
Artikelnummer fabrikant
31003
Type nummer
H01N-D 1x25
EAN-code
4060892258565
Aantal aders
1
Nom. geleiderdoorsnede
25 mm²
Adercodering
Geen
Mantelkleur
Zwart
Samenstelling geleider
Klasse D = soepel
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
31003H1000 H01N2-D 1X25 LASKABEL NEOPREEN H1000
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2624351 |
| Artikelnummer fabrikant | 31003 |
| EAN-code | 4060892258565 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk |
| Serie | H01N2-D |
| Type nummer | H01N-D 1x25 |
| Omschrijving | H01N2-D 1x25 mm² (Ø 11,4mm) (1000m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal aders | 1 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 25 mm² |
| Adercodering | Geen |
| Mantelkleur | Zwart |
| Samenstelling geleider | Klasse D = soepel |
| Getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Rubber |
| Afscherming groepen | Geen |
| Afscherming collectief | Geen |
| Draagorgaan | Geen |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 11.4 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 100 V |
| Nom. spanning U | 100 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 1000 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 302 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12.541,00 per 1 st |