Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SVRN
Brutoprijs
198,75
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SVRN
Ons artikelnummer
2383423
Artikelnummer fabrikant
52020341
Type nummer
SVRN
EAN-code
4044773414981
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
11
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
6 mm
Sleutelwijdte
20 mm
Productomschrijving
52020341 SKINDICHT SVRN PG 11010
SKINDICHT® SVRN, PG kabelwartel met hoge mechanische stabiliteit en optimale trekontlasting, met hexagonale fitting
Voordelen; Hoge mechanische belastbaarheid Optimale trekontlasting Toepassing; Messing kabelwartel met hexagonale kraag voor snelle montage met een steeksleutel.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383423 |
| Artikelnummer fabrikant | 52020341 |
| EAN-code | 4044773414981 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SVRN |
| Omschrijving | SKINDICHT SVRN PG 11010 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 11 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18,232 g |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 198,75 per 100 st |
Artikel bevat 1 st