Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SVRN
Brutoprijs
503,12
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SVRN
Ons artikelnummer
2382935
Artikelnummer fabrikant
52000270
Type nummer
SVRN
EAN-code
4044773419641
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
29
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
8 mm
Sleutelwijdte
37 mm
Productomschrijving
52000270 SKINDICHT SVRN PG 29027
SKINDICHT® SVRN, PG kabelwartel met hoge mechanische stabiliteit en optimale trekontlasting, met hexagonale fitting
Voordelen; Hoge mechanische belastbaarheid Optimale trekontlasting Toepassing; Messing kabelwartel met hexagonale kraag voor snelle montage met een steeksleutel.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2382935 |
| Artikelnummer fabrikant | 52000270 |
| EAN-code | 4044773419641 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SVRN |
| Omschrijving | SKINDICHT SVRN PG 29027 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 29 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Sleutelwijdte | 37 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 83,204 g |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 503,12 per 100 st |
Artikel bevat 1 st