Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SVRE
Brutoprijs
191,61
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SVRE
Ons artikelnummer
2382938
Artikelnummer fabrikant
52000320
Type nummer
SVRE
EAN-code
4044773419214
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
13.5
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
6.5 mm
Sleutelwijdte
20 mm
Productomschrijving
52000320 SKINDICHT SVRE PG 13,5
SKINDICHT® SVREPG kabelwartel met ingesneden afdichtring en zeskante fitting
Voordelen; Met ingesneden afdichtring voor het aanpassen aan verschillende kabeldiameters Minder maten op voorraad nodig Toepassing; Messing kabelwartel met hexagonale kraag en variabele ingesneden afdichtring
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2382938 |
| Artikelnummer fabrikant | 52000320 |
| EAN-code | 4044773419214 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SVRE |
| Omschrijving | SKINDICHT SVRE PG 13,5 |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 13.5 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 22,55 g |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 191,61 per 100 st |
Artikel bevat 1 st