Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SVF
Brutoprijs
344,98
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SVF
Ons artikelnummer
2383183
Artikelnummer fabrikant
52005480
Type nummer
SVF
EAN-code
4044773435986
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
16
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
6.5 mm
Sleutelwijdte
24 mm
Productomschrijving
52005480 SKINDICHT SVF PG 16
SKINDICHT® SVF PG vlakke kabelwartel met automatisch passende afdichtlippen aan de zijkanten en hoge mechanische stabiliteit
Voordelen; Hoge mechanische belastbaarheid Afdichtingsclips passen zich automatisch aan Door de grote vrije opening kunnen tot twee vlakkabels geklemd worden Optimale trekontlasting Toepassing; Voor het doorvoeren van vlakkabels Transportbanden Pompen Liften Kasten-/paneelbouw
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383183 |
| Artikelnummer fabrikant | 52005480 |
| EAN-code | 4044773435986 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SVF |
| Omschrijving | SKINDICHT SVF PG 16 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 31,092 g |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 344,98 per 100 st |
Artikel bevat 1 st