Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SR
Brutoprijs
1.091,02
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SR
Ons artikelnummer
2382964
Artikelnummer fabrikant
52001070
Type nummer
SR
EAN-code
4044773414691
Geschikt voor kabeldiameter
13 - 15 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
16
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
6.5 mm
Productomschrijving
52001070 SKINDICHT SR PG 16/15
SKINDICHT® SR, robuuste PG messing kabelwartel met buig-& anti-knik bescherming, hoge beschermklasse, voor kabels met grote buitendiameter
Voordelen; Betrouwbare bescherming tegen buigen en knikken Hoge trekontlasting Robuust Voor kabels met grote buitendiameters Hoge beschermingsgraad Toepassing; Aangesloten kabels aan bewegende apparaten en machines dienen volgens VDE 0700-1 tegen overmatige buiging beschermd te worden Handgereedschap Bouwwerven Bouwplaatsen Bewegende machineonderdelen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2382964 |
| Artikelnummer fabrikant | 52001070 |
| EAN-code | 4044773414691 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SR |
| Omschrijving | SKINDICHT SR PG 16/15 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 13 - 15 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Ja |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 62,08 g |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.091,02 per 100 st |
Artikel bevat 1 st