Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SR
Brutoprijs
1.102,56
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SR
Ons artikelnummer
2382963
Artikelnummer fabrikant
52001060
Type nummer
SR
EAN-code
4044773414851
Geschikt voor kabeldiameter
11.5 - 13 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
16
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
6.5 mm
Productomschrijving
52001060 SKINDICHT SR PG 16/13
SKINDICHT® SR, robuuste PG messing kabelwartel met buig-& anti-knik bescherming, hoge beschermklasse, voor kabels met grote buitendiameter
Voordelen; Betrouwbare bescherming tegen buigen en knikken Hoge trekontlasting Robuust Voor kabels met grote buitendiameters Hoge beschermingsgraad Toepassing; Aangesloten kabels aan bewegende apparaten en machines dienen volgens VDE 0700-1 tegen overmatige buiging beschermd te worden Handgereedschap Bouwwerven Bouwplaatsen Bewegende machineonderdelen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2382963 |
| Artikelnummer fabrikant | 52001060 |
| EAN-code | 4044773414851 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SR |
| Omschrijving | SKINDICHT SR PG 16/13 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 11.5 - 13 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Ja |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 65,844 g |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.102,56 per 100 st |
Artikel bevat 1 st