Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SM
Brutoprijs
242,53
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SM
Ons artikelnummer
2383276
Artikelnummer fabrikant
52006401
Type nummer
SM
EAN-code
4044773430127
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
36
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
3.5 mm
Sleutelwijdte
41 mm
Productomschrijving
52006401 SKINDICHT SM 36X2
SKINDICHT® SVRX, metrische messing kabelwartel met EMC-versie voor kabeldiameters tot max. 83mm
Voordelen; EMC-uitvoering voor kabels met grote doorsneden SKINDICHT® SVRX 105 x 2 voor kabeldiameters tot max. 83 mm Toepassing; De kabelwartel is in overeenstemming met DIN 89280, met ronde kraag van massief messing. Scheepsbouw Zware aandrijfsystemen Offshoretoepassingen Windmolenparken
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383276 |
| Artikelnummer fabrikant | 52006401 |
| EAN-code | 4044773430127 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SM |
| Omschrijving | SKINDICHT SM/SVRX 36x2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 36 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 3.5 mm |
| Sleutelwijdte | 41 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 28,14 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 242,53 per 100 st |
Artikel bevat 1 st